top of page

Освітня діяльність 2024

2024 р. Програма національної концеренції за результатами проекту «Удосконалення системи соціальної роботи та надання соціальних послуг у 6 цільових областях»

2024 р. Програма регіональної конференції Досягнення, результати, перспективи: участь Дніпропетровської області у пілотному проєкті Програми Розвитку ООН «Удосконалення системи соціальної роботи та надання соціальних послуг в 6 цільових областях»

2024 р. Програма регіональної конференції Досягнення, результати, перспективи: участь Чернівецької області у пілотному проєкті Програми Розвитку ООН «Удосконалення системи соціальної роботи та надання соціальних послуг в 6 цільових областях»

2024 р. Програма регіональної конференції Досягнення, результати, перспективи: участь Чернігівської області у пілотному проєкті Програми Розвитку ООН «Удосконалення системи соціальної роботи та надання соціальних послуг в 6 цільових областях»

2024 р.Програма регіональної конференції Досягнення, результати, перспективи: участь Миколаївської області у пілотному проєкті Програми Розвитку ООН «Удосконалення системи соціальної роботи та надання соціальних послуг в 6 цільових областях»

bottom of page