top of page

Структура 

 

Громадська організація

Ліга соціальних працівників України
Україна, Київ – 03150, вул. Антоновича 72,

тел. (044)287-77-70,

E-mail: lswu@ukr.net

 

Організаційна структура:

Загальні збори

 

Правління

 

Виконавча дирекція

 

Виконавчий комітет

 

Регіональні осередки

 

     Основою Ліги є місцеві осередки, які створюються за територіальним принципом. Вищим керівним органом ЛСПУ є З’їзд, який обирає Президента, Правління, ревізійну комісію. Вищим керівним органом між З’їздами є Правління, яке очолює Президент.


      Постійно діючий виконавчий орган – Виконавча дирекція. Основою Ліги є місцеві осередки, що створюються за територіальним принципом. Станом на 01.01.2023 функціонує 19 осередків Ліги, із них: 17 обласних осередків створених на базі обласних центрів соціальних служб: Вінницький, Волинський Дніпропетровський, Закарпатський, Запорізький, Миколаївський, Полтавський, Сумський, Одеський, Тернопільський, Харківський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький, Чернігівський, Київський та 2 осередки створених на базі вищих навчальних закладів: Одеського національного університету ім. Мечникова та Національного педагогічного університету ім. М. П.
Драгоманова.

    Членами організації є соціальні працівники, психологи, освітяни, медичні працівники, представники органів внутрішніх справ, громадських організацій. Всього зареєстровано 515 членів Ліги.

     Діяльність регіональних осередків направлена на роботу з різними категоріями клієнтів, які потребують соціальної допомоги – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти та молодь з функціональними обмеженнями, сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, ВПО з тимчасово окупованих територій та районів проведення бойових дій, особи похилого віку, волонтери тощо. ЛСПУ має команду компетентних, з великим досвідом роботи, експертів, тренерів, які були підготовлені, як в рамках, реалізованих Лігою проектів так і таких, що залучаються до участі в проектах. Серед них є представники регіонів України, члени осередків організації.

    ГО «Ліга соціальних працівників України» має експертів аналітиків, соціологів, супервізорів, тренерів з високим рівнем професійної компетенції та багаторічним досвідом роботи в області соціальної політики, соціальної роботи, державного управління, соціології, фінансів

Структура Ліги
Структура Ліги
Структура Ліги
Структура Ліги
bottom of page