top of page

Дослідження 2023

2023 р. Аналіз функціональної спроможності регіональних центрів соціальних служб щодо  методичного забезпечення організації соціальної роботи та надання соціальних послуг

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Ніжинського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Ніжинської міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Сумської міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Білопільського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Білопільської міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Ічнянського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Ічнянської міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Конотопської міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Коропської селищної ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Роменскьої міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Центр соціальних послуг Чернеччинської сільської ради» щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз інституційної спроможності комунальної установи  «Чернігівського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг)» Чернігівської міської ради  щодо ефективного впровадження заходів соціальної адаптації через службу «Університет третього віку»

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Коблівській сільській громаді Миколаївської області. 

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Вижницькій міській громаді Чернівецької області. 

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Баштанській міській громаді Миколаївської області. 

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Глибоцькій селищній громаді Чернівецької області. 

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Іванківській селищній громаді Київської області. 

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Ічнянській міській громаді Чернігівської області. 

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Кам'янській міській громаді Дніпропетровської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Котелевській селищній громаді Полтавської  області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Криворізькій міській громаді Дніпропетровської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Лозівській міській громаді Харківської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Миргородській міській громаді Полтавської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Новобузькій міській громаді Миколаївської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Опішнянській селищній громаді Полтавської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Пирятинській міській громаді Полтавської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Покровській селищній громаді Полтавської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Роменській міській громаді Сумської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Слобожанській селищній громаді Дніпропетровської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Сумській міській громаді Сумської області.

2023 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг, рівня задоволеності та потреб у наданні послуг догляду вдома, паліативного догляду та натуральної допомоги у Тростянецькій міській громаді Сумської області.

bottom of page