top of page

Дослідження 2022

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг в Ніжинській міській громаді Чернігівської області та рекомендації щодо вдосконалення системи надання соціальних послуг та соціального захисту населення громади

 

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг в Первомайській міській громаді Харківської області та рекомендації щодо вдосконалення системи надання соціальних послуг та соціального захисту населення громади

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг у Нововодолазькій селищній громаді

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг у Білопільській міській громаді Сумської області.

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг в Вознесенській міській громаді Миколаївської області .

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг у Коропській селищній громаді Чернігівської області.

2022 р. Аналіз стану надання соціальних послуг у Михайло- Коцюбинській селищній громаді Чернігівської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг у Чернечинській сільській громаді Сумської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду дома, паліативного догляду у Білопільській громаді Сумської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду вдома у Вознесенській громаді Миколаївської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання послуг догляду вдома у Коропській селищній громаді Чернігівської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду вдома в Михайло-Коцюбинській селищній громаді Чернігівської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду вдома в Ніжинській міській громаді Чернігівської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду вдома у Нововодолазькій селищній громаді Харківської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду вдома в Первомайській міській громаді Харківської області.

2022 р. Аналіз стану організації та надання соціальних послуг догляду вдома у Чернечинській сільській громаді Сумської області.

bottom of page